Metabo, zelené nářadí pro profesionály


Historie společnosti Metabo
Firma Metabo vznikla v.r. 1924 v německém městě Nürtingen. U jejího zrodu stáli tři spoluzakladatelé: Julius Closs, Walter Rauch a Albert Schnizler a jejich prvním sortimentem byly malé vrtačky na ruční pohon. Své výrobky vyváželi především do Ameriky neboť Evropa byla zasažena hospodářskou krizí. S odeznívající krizí se pak začínala výroba ručního nářadí rozšiřovat.Dnes je firma Metabo zastoupena zhruba ve sto zemí světa a má 16 dceřiných společností. Do jedné z nich patří i Metabo s.r.o.

Metabo vydrží to, co si od něj slibujete
Když se podíváte do dílny Vašeho dědečka, je dobře možné, že tam objevíte staré Metabo, které ještě poslušně slouží. Projev jedinečné kvality. Metabo dává 2 roky záruku na výrobní a materiálové vady. K tomu můžeme zaručit každému řemeslníkovi, že jeho stroj bude opraveno rychle a kvalitně a do 24 hodin opustí servisní centrum. Navíc je možné veškeré Metabo stroje do čtyř týdnů od zakoupení zaregistrovat jako XXL stroje.
Registraci je možné provést pouze na www.metabo.com/xxl a zaručí svému uživateli prodloužení záruky na tři roky. Je jen málo firem, které mohou poskytnout tak dlouhou záruku. Kromě toho je možné dodat náhradní díly ještě 8 let po ukončení výroby daného typu stroje.

Vyrobeno v Německu
Metabo je důležitým a rozvíjejícím se výrobcem elektrického nářadí. Velká důvěra, kterou řemeslníci Metabu dávají, vychází z jistoty, že Metabo je vyrobené v Německu. Mohou si být jisti, že Metabo není levnou značkou. A že kvalitně vzdělaní pracovníci jsou zárukou pro jejich velké nároky na kvalitu. Vědí také, že každý detail je vyzkoušen a ověřen. Jen takto mohou mít naši zákazníci na celém světě jistotu, že jejich práce, výkon a vědomosti najdou tu nejlepší podporu. Aby to takto zůstalo, je i nadále 90% všech Metabo strojů navrhováno, vyzkoušeno a vyrobeno v Německu. A tím i v kontaktu se světově uznávanou a vyhledávanou špičkovou technologií a intenzivním partnerstvím s německou střední vrstvou a řemeslníky. Toto všechno slouží spolehlivosti a dlouhé životnosti Metabo strojů, tak jak Vám slibuje „Made in Germany“.

Dlouhá životnost, síla a spolehlivost
Každé Metabo, které opustí naší továrnu, je pro naše zákazníky investicí do budoucnosti. Této zodpovědnosti jsme si vědomi. Proto je každé Metabo, než opustí továrnu, důkladně kontrolováno. Ne nadarmo patří dlouhá životnost a síla k Metabu, stejně jako snadné ovládání, vysoká výkonnost a bezpečnost. Jestliže provádíme změny tak, aby vyhovovaly především uživateli. Naše inovace především usnadňují práci. Náš úplný sortiment, sladěné příslušenství a servisní služby dělají z Metaba značku pro řemeslníky.

To co děláme, děláme správně
Malý příklad: naše elektrické nářadí má, na rozdíl od konkurenčních výrobků, kryt převodů z vysokotlakého hliníkového odlitku, který zajišťuje podstatně lepší odvod tepla a zároveň i mechanickou stabilitu. Tyto kryty si sami vyrábíme, abychom mohli zaručit jeho potřebnou kvalitu i přesnost. Samozřejmě, že nemůžeme vyrábět úplně všechno sami. Ale my neznáme kompromisy. A proto není podstatné, kde se nářadí Metabo stává Metabem.

Jdeme vlastní cestou
Jít ve stopách druhých znamená být vždy druhý. Jen ten kdo má odvahu, je kreativní a zároveň připraven změnit své myšlení, se může dále vyvíjet tak, aby se stal průkopníkem pro celé odvětví. Z tohoto důvodu si může u Metaba vývoj a výzkum vychutnávat své jedinečné postavení. Také úzký kontakt s řemeslníky a letité zkušenosti zaručí ojedinělé výrobky, které budou ve srovnávacích testech dosahovat nejlepších výsledků.

Nářadí Metabo - Značka řemeslníků
Pro Metabo je samozřejmostí vyrábět elektrické nářadí, které splňuje nejvyšší nároky řemeslníků i průmyslové výrobky. A to již celých 80 let. V prvních dnech vzniklo také jméno firmy, jde vlastně o zkratku jednoho z hlavních výrobků. A tak z názvu ruční vrtačky (Metallbohrdreher) vzniklo Metabo. Od prvních dnů se Metabo rozvíjelo a dnes je světovou značkou, která se prodává ve více než 100 zemích světa. Metabo je spojeno s odbornými prodejci, protože jsou zárukou profesionálního přístupu, který profesionálové vyžadují. Velmi cenná je zpětná vazba s výměnou zkušeností a požadavků řemeslníků, která nám umožňuje neustálé vylepšování našich výrobků.

Tato kvalita má přirozenou i svou cenu, ale také uklidňuje. Na Metabo se můžete spolehnout. Jsme vázáni vysokými nároky našich zákazníků.